Proszę czekać...

The Sims 4: Razem raźniej

The Sims 4: Razem raźniej

Dystrybutor: EA
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 179.99 zł
Twoja cena: 104.99 zł

lub 440.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Razem raźniej w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGI - EA APP.

 Dodatek The Sims 4: Razem raźniej (The Sims 4 Growing Together Expansion Pack) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Razem raźniej to kolejne niesamodzielne rozszerzenie do gry The Sims 4. Dodatek skupia się na aktywnościach rodzinnych, wprowadza nowe etapy życia (poczynając od niemowlęcia) oraz miasto San Sequoia.

Rozszerzenie zabiera nas do malowniczego miasteczka San Sequoia – niegdyś małej osady rybackiej, dziś tętniącej życiem metropolii. Nowe otoczenie dzieli się na trzy dzielnice: Kotwicowe Wybrzeże, Ogrody Gilberta oraz Wzgórza Hopewell. The Sims 4: Razem raźniej wprowadza życie rodzinne na nowy poziom, niejednokrotnie wystawiając więzy krwi na próbę. Członkowie rodziny mogą brać udział w międzypokoleniowych aktywnościach – udawać się na ryby, spacerować po molo czy uprawiać jogging w parku. Dziadkowie uczą wnuczków jazdy na rowerze lub wspólnie z nimi budują domek na drzewie. Ich pomoc przydaje się zwłaszcza przy niemowlakach, które otrzymały nowe interakcje (np. zmienianie pieluch i usypianie) oraz możliwość wyrażania potrzeb i emocji.

Dodatek pozwala przeżywać dorastanie pociech, dzięki wprowadzeniu większej liczby etapów ich życia. W The Sims 4: Razem raźniej pojawiają się też dziwactwa, które sprawiają, że każde dziecko jest wyjątkowe. Latorośl może nie lubić smoczków, być rannym ptaszkiem, wybrzydzać podczas posiłków etc. Zmiany dotknęły również dorosłych Simów, którzy zmierzą się np. z kłopotami w pracy, kryzysem wieku średniego bądź wprowadzaniem się rodziny. Wraz z tymi wydarzeniami ich dotychczasowe cechy charakteru mogą ulec zmianie. Rozszerzenie dodaje do gry preferencje Simów, dzięki którym znacznie szybciej zaprzyjaźniają się z osobami spełniającymi konkretne kryteria. Zgodność towarzyska może prowadzić do pogłębiania relacji, z kolei jej brak stworzy konflikty oraz powody do kłótni.
 

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.