Proszę czekać...

The Sims 4: Ranczo

The Sims 4: Ranczo

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 139.99 zł

lub 587.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Ranczo w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGI - EA APP.Dodatek The Sims 4: Ranczo (The Sims 4 Horse Ranch) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Ranczo to utrzymany w klimatach kowbojskich dodatek do The Sims 4. Wprowadza on między innymi nowe otoczenie w westernowym klimacie oraz - bardzo wyczekiwaną przez społeczność - możliwość posiadania własnego konia.

The Sims 4: Ranczo wprowadza do gry szereg nowości. Pierwszą z nich jest inspirowane Amerykańskim Zachodem otoczenie Kasztanowy Grzbiet. Miejsce to oferuje wiele aktywności utrzymanych w kowbojskim stylu. Mowa tutaj o potańcówkach, plenerowych przyjęciach oraz konkursach kulinarnych. W kalendarzu pojawiło się natomiast nowe święto – Dzień Zwierząt.

Zdecydowanie największą nowością pojawiającą się w DLC są konie, którymi będziemy w stanie zwiedzać okolicę. Każde z nich posiada swój unikalny wygląd oraz charakter. Zwierzę to można kupić lub stworzyć w panelu tworzenia rodzin.

Z końmi można również bez przeszkód budować relacje oraz rozwijać ich cztery umiejętności – temperament, zwinność, skoki i wytrzymałość. Oczywiście są to żywe stworzenie. Oznacza to również, że się starzeją oraz mogą mieć własne potomstwo.

Wraz z DLC w grze pojawią się również inne gatunki zwierząt – miniaturowe owce i kozy. Twórcy zaimplementowali również mechanikę wytwarzania nektaru.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.