Proszę czekać...

The Sims 4: Moschino

The Sims 4: Moschino

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 41.99 zł

lub 176.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Moschino w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Moschino wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Marka Moschino i jej dyrektor kreatywny Jeremy Scott świętują premierę najnowszej kolekcji kapsułowej zawierającej stroje inspirowane serią The Sims oraz gotowe do noszenia ubiory z wcześniejszych kolekcji. Ubierz swoich Simów w modne kreacje, które pozwolą im wyróżnić się z tłumu w każdej sytuacji, a następnie uwiecznij ich śmiały wygląd dzięki nowej ścieżce kariery fotografa mody.

- Moschino i The Sims – Wyraź swoje uwielbienie dla mody, ubierając Simów w stroje z najnowszej kolekcji kapsułowej inspirowanej serią The Sims albo stawiając na kultowe propozycje z kolekcji marki Moschino.

- Rozpocznij spektakularną karierę – na Simów, którzy zdecydują się na fotografowanie mody jako wolni strzelce, czeka szereg niesamowitych możliwości. Naucz się lansować kolekcje, wybierz idealny motyw przewodni, a następnie znajdź kąt, który najlepiej podkreśli walory poszczególnych stylizacji. Rozwijaj się zawodowo jako fotografujący modę wolny strzelec, ciesz się urokami swobodnego stylu życia i szukaj inspiracji do kolejnej sesji do dużej kampanii lub dla czasopisma!

- Otwórz studio – załóż własne studio, w którym światła reflektorów nigdy nie gasną, a presja nie słabnie. Ozdób je nowymi meblami, dekoracjami i zdjęciami, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do fotografowania muz.

Moschino S.p.A. jest właścicielem marki Moschino. Firma, która była licencjodawcą AEFFE S.p.A. od czasu debiutu marki w 1983 r., została zakupiona przez AEFFE S.p.A. w 1999 r.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.