Proszę czekać...

The Sims 4: Kino Domowe

The Sims 4: Kino Domowe

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 38.99 zł

lub 163.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Kino domowe w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Kino domowe (Movie Hangout) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Po co wychodzić z domu, gdy możesz rozsiąść się w fotelu i relaksować oglądając filmy? Zaproś znajomych i zorganizuj wieczór filmowy w The Sims™ 4 Kino Domowe Akcesoria. Upraż miskę popcornu i zabaw swoich Simów filmem puszczanym na całkowicie nowym ekranie projekcyjnym. Korzystaj z nowych strojów i fryzur.

- Wypróbuj nowy ekran projekcyjny. Stwórz w swoim domu kino za pomocą całkowicie nowego ekranu projekcyjnego. Obejrzyj dziesięć filmów, siedząc na kanapie albo wyjdź przed dom i oglądaj film na świeżym powietrzu.

- Włącz maszynkę do popcornu. Co to za seans filmowy bez popcornu? Poczęstuj swoich Simów klasyczną, kinową przekąską z dodatkiem masła, sera albo słodkiego karmelu.

- Relaksuj się w strojach w stylu bohemy. Chociaż Twoi Simowie zostają w domu, nie oznacza to, że nie mogą wyglądać świetnie. Przebieraj ich w stroje doskonale nadające się na wyluzowany dzień lub wieczór.

- Stwórz nastrój. Ożyw dom swojego Sima barwnymi ozdobami i dekoracyjnym oświetleniem.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.