Proszę czekać...

The Sims 4: Fitness

The Sims 4: Fitness

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Fitness w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Fitness wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Szlifuj formę swoich Simów i prowadź aktywny styl życia z The Sims™ 4 Fitness Akcesoria. Rzuć swoim Simom wyzwanie i wyślij ich na trening na bieżni wspinaczkowej, która pozwoli im spalić kalorie i poprawić kondycję fizyczną. Podaruj im modną odzież sportową i ozdób ich dom inspirowanymi naturą obiektami i dekoracjami.

- Uprawiaj wspinaczkę ściankową. Popraw formę i sprawność fizyczną swoich Simów, fundując im trening na nowej bieżni wspinaczkowej. Podejmuj wyzwania wspinaczkowe, walcz o najlepszy wynik i poznaj zaawansowane techniki wspinania się, które wprawią Twoich obserwatorów w zachwyt.

- Trenuj ze stylem. Podaruj swoim Simom odzież sportową, która zainspiruje ich do osiągania treningowych celów. Wybierz strój z kolekcji niezwykle barwnych górnych i dolnych części ubioru, włóż w uszy słuchawki i udaj się na siłownię lub pochwal się nowym wyglądem na mieście.

- Kształtuj otaczającą Cię przestrzeń. Wpuść plener do domu swoich Simów i ozdabiaj wnętrza inspirowanymi naturą obiektami i dekoracjami przywodzącymi na myśl ruch i wypoczynek. Zbuduj przestrzenną salę do ćwiczeń i oglądaj w niej filmy treningowe albo stwórz nowoczesną łaźnię idealną na potreningowy relaks w wannie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.