Proszę czekać...

The Sims 4: Do wynajęcia

The Sims 4: Do wynajęcia

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 94.99 zł

lub 398.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Do wynajęcia w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGI - EA APP.The Sims 4: Do wynajęcia to dodatek do popularnego symulatora życia Sims 4 rozwijanego przez studio EA Maxis. Tytuł wprowadza do podstawowej wersji gry pięć nowych cech postaci (np. hojność czy wścibstwo), a także możliwość współdzielenia parceli z sąsiadami, zostania właścicielem nieruchomości oraz inspirowany Azją Południowo-Wchodnią świat Tomarangu.

Rozszerzenie Do wynajęcia to odpowiedź twórców na głosy fanów, którzy zamiast kupić lub stawiać własny dom, wolą wynająć gotowe mieszkanie. W produkcji pojawia się możliwość podzielenia parceli w taki sposób, by mogło na niej zamieszkać kilka rodzin. W tak powstałej kamienicy czy apartamentowcu bohaterowie będą nieustannie spotykać się ze swoimi sąsiadami. W tym czasie m.in. pokłócą się z nimi o składki lub przygotują wspólne przyjęcie.

Decydując się na zostanie właścicielem dużej nieruchomości przeznaczonej na wynajem, zyskamy nowe źródło dochodu. Wiążą się z tym jednak także obowiązki pokroju naprawiania uszkodzonych urządzeń (zaniedbania mogą prowadzić do buntu) czy pozbywania się uporczywych lokatorów. Rzetelne podejście ułatwi spełnienie nowych aspiracji, obejmujących m.in. zostanie łowcą tajemnic lub idealnym sąsiadem. Mamy przy tym możliwość zamieszkania wraz z wynajmującymi lub zarządzania nieruchomościami ze swojego domu.

Rozszerzenie pozwala nam przenieść się do pełnego odniesień do azjatyckiej kultury świata Tomarangu. Wraz z jego debiutem do gry zawitały unikatowe aktywności oraz wyposażenie. W trakcie zabawy odwiedzimy ogrody botaniczne, dom duchów i sanktuarium dla zwierząt, a także przyrządzimy orientalne potrawy (np. tofu pad thai oraz pancit bihon) czy zakupimy rattanowe meble.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.