Proszę czekać...

The Sims 4: Clean & Cozy Starter Bundle

The Sims 4: Clean & Cozy Starter Bundle

Dystrybutor: EA
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 48.99 zł

lub 205.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Clean & Cozy Starter Bundle w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.The Sims 4: Clean & Cozy Starter Bundle zawiera:

-Podstawową edycje gry The Sims 4.

- The Sims 4: Wielkie pranie (Laundry Day).

Twoi Simowie mogą teraz czyścić swoje ubrania i ozdabiać swoje domy ludowymi elementami wystroju. Pożegnaj się z brudnymi ubraniami, pochwal się nieskazitelnie czystym strojem i żyj na całego w swoim wiejskim domu z The Sims™ 4 Wielkie pranie Akcesoria.

- Pierz ubrania. Zbierz brudne rzeczy swoich Simów, załaduj pralkę i wrzuć pranie do suszarki, aby było nieskazitelnie czyste i pachnące. Ulepszaj swoje urządzenia, skracając czas prania i ograniczając wydawane przez nie odgłosy, aby w Twoim domostwie zapanował niczym niezmącony spokój. Chcesz poznać uroki prawdziwego życia na wsi? Upierz ubrania ręcznie w balii, a następnie rozwieś je na sznurku – tak przygotowanego stroju pozazdrości Ci każdy sąsiad.

- Zbuduj wiejską chatę. Odmień dom swoich Simów z pomocą elementów wystroju w stylu rustykalnym, który odzwierciedli ich tryb życia. Odkryj nowe sposoby ozdabiania pomieszczeń dzięki drewnianym stołom i meblom z wikliny. Dodaj dekoracyjne akcenty: od barwnych dywanów, przez pełne kwiatów kosze, po soczyście zielone sukulenty.

- Noś się w rustykalnym stylu. Ubierz swoich Simów w rustykalne stroje i ciesz oczy kwiatowymi wzorami oraz swojskością klasycznego denimu. Nieograniczające ruchów dolne i górne części ubioru wykonane z naturalnych tkanin nadadzą Twoim Simom autentyczny, rustykalny wygląd. Wypróbuj proste do ułożenia fryzury, które będą idealnym dopełnieniem swobodnego stylu Twoich Simów.

- The Sims 4: Country Kitchen Kit.

Gotuj wygodnie. Zbuduj swoim Simom kuchnię marzeń, korzystając z nowego zestawu blatów, wysp kuchennych, szafek oraz dopasowując do siebie różne elementy. Niewielkie szczegóły wraz z wieloma paletami kolorów pomogą dodać przedmiotom uroku.

Domowe ciepło. Kuchnię nie bez powodu nazywa się sercem domu! Meble z epoki, wystrój, materiały – to wszystko składa się na ciepłą, domową atmosferę.
 

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.