Proszę czekać...

The Sims 3: Zwierzaki

The Sims 3: Zwierzaki

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 38.99 zł

lub 163.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Zwierzaki w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3 to kontynuacja część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Maxis.

Dzięki zwierzakom Simowie są szczęśliwsi!
Nowy zwierzak wniesie jeszcze więcej życia do domu Twoich Simów!

  • Czasami najlepszym towarzyszem Sima jest zwierzę. Twoi Simowie będą zachwyceni swoimi nowymi zwierzakami i wszystkim, do czego są zdolne. Uczenie zwierzaków sztuczek to tylko początek. Zwierzaki będą towarzyszyły Simom w codziennych czynnościach oraz zapewniały nieustanną i nieprzewidywalną rozrywkę.
  • Tak jak w przypadku Simów, możesz modyfikować zwierzaki, nadając im własny, unikalny wygląd i cechy. Pupile są inteligentni – można ich uczyć wielu sztuczek, poza zwykłym aportowaniem. Mogą nawet ostrzegać Simów przed niebezpieczeństwami.
  • Zwierzaki prowadzą własne życie towarzyskie wśród innych zwierząt. Może się nawet okazać, że przybędzie Ci pyszczków do wykarmienia! Możesz też oswajać dzikie zwierzęta, by przyłączać je do swojego stada. Jeśli Twoi Simowie czują się samotni, pociesz ich, dając im zwierzaka!
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 1.5 GB
Hdd: 6.1 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.