Proszę czekać...

The Sims 3: Zostań Gwiazdą

The Sims 3: Zostań Gwiazdą

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 zostań Gwiazdą w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3 to kontynuacja kultowej serii, zapoczątkowanej przez studio Maxis w 2000 roku.

Nowe przeżycia czekają na tych, którzy lubią przełomowe projekty! Zaawansowane specyfikacje techniczne niezwykle luksusowego Stereo „Oryginalne Beaty 500” zapewnią wspaniałą oprawę dźwiękową, która pozwoli Ci wykonać wielki skok... w przyszłość.
Sprzęt ma 4 ustawienia i można je modyfikować w aplikacji Stwórz styl. Zapewnia wszystkie nastrójniki i funkcje drogiej wieży stereofonicznej: słuchanie muzyki, zabawę, zajęcia grupowe, ćwiczenia... ale przy tym wygląda fajniej.
Przeżyj ze swoimi Simami historię kariery od zera do milionera nie tracąc kontaktu ze znajomymi! Zobacz, jak Twój Sim dąży do sławy, występując na scenach w kolejnych lokalach. Po raz pierwszy gra The Sims 3 Zostań gwiazdą wprowadza funkcje społecznościowe, włącznie z Paszportem, nową funkcją, która umożliwia wysyłanie swoich Simów do gry znajomego! Twój Sim może dawać występ w lokalu Twojego znajomego dla jego Simów! Będziesz móc rozmawiać ze znajomymi oraz wysyłać wiadomości i zdjęcia ekranu na tablice znajomych.
 

  • Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia i stać się Piosenkarzami, Artystami scenicznymi, Magikami albo Didżejami. Patrz, jak zdobywają sławę – albo przepadają marnie – gdy występują dla innych Simów.
  • Nowe funkcje społecznościowe: rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.
  • Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry!
  • Stwórz własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP SP2/Vista/Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.