Proszę czekać...

The Sims 3: Szalone Lata 70, 80 i 90

The Sims 3: Szalone Lata 70, 80 i 90

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Szalone Lata 70. 80. i 90. już w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.Najnowszy dodatek to kolejna paczka przedmiotów, która wprowadza elementy rodem z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych ubiegłego stulecia. Zestaw został stworzony przez The Sims Studio działający pod skrzydłami firmy Electronic Arts.

Szalone trendy. Znów powróciły.
Niech Twój Sim stara się o pożądany wysoki wynik, wyglądając świetnie w stylu retro. Przywróć dawny blask automatów do gry za pomocą tej ponadczasowej klasyki. Strzelaj, uderzaj i podbijaj w drodze do zwycięstwa.
Przenieś swoich Simów wstecz w czasie za pomocą najlepszej mody i najciekawszych elementów wystroju z minionych czasów. Znajdziesz to w pakiecie The Sims 3 Szalone Lata 70. 80. i 90. na PC. Teraz Twoi Simowie mogą ubierać się w stylu dyskotekowym lat 70., w marynarki z szerokim kołnierzem i bufiaste spodnie, zadawać szyku w stylu glam lat 80., z wypchanymi ramionami i wielkimi kolczykami albo narzucić pomiętą koszulę z flaneli i uzyskać styl grunge lat 90.. Możesz nawet zmienić wystrój ich domów za pomocą elementów retro, takich jak kula imprezowa "Gwiezdne Światło" lub neonowy stół do piłkarzyków, aby uzyskać kompletny styl z przeszłości. Przywróć wszystkie szalone trendy i ciesz się nimi – od tapirowanych włosów, przez bufiaste spodnie – i pozwól swoim Simom wypróbować szalone i zabawne style minionych dekad.
 

  • Szpan w rozbujanych latach 70.: Od rozszerzanych dżinsów i dzwonów, do kombinezonów na ramiączkach i koturnów.
  • Wyglądaj szałowo w niesamowitych latach 80.: Twój Sim może założyć getry, trykot i opaskę, aby dać sobie wycisk na siłowni albo szybko wspiąć się po szczeblach drabiny kariery w oryginalnie skrojonym garniturze z wypchanymi rękawami.
  • Twoi Simowie mogą wybrać styl grunge z surowych lat 90.: Obojętnie, czy hołdują odrzucającemu modę stylowi grunge, zakładając podarte dżinsy i koszulki jedna na drugą, czy też swobodne sukienki z asymetrycznym dołem.
  • Nowe fryzury i zarost twarzy dla Twoich Simów: Uzupełnij wygląd swoich Simów w stylu retro za pomocą nowych fryzur z ich ulubionej dekady..
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: 128 MB GForce
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.