Proszę czekać...

The Sims 3: Studenckie Życie

The Sims 3: Studenckie Życie

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3: Studenckie Życie w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na stronie: http://www.thesims3.com/registeragame.html . Następnie można pobrać grę, po zalogowaniu, z platformy ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.W najnowszym dodatku Simy otrzymują życiowa szansę zdobycia wyższego wykształcenia, a co za tym idzie dyplomu poszerzającego ich drogę do kariery zawodowej.
The Sims 3 to kontynuacja część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Maxis.


Szkoła to nie tylko nauka.
Studia to czas nauki i eksperymentowania. Teraz Twoi Simowie mogą zdobywać własne wspomnienia ze studiów i doświadczać przeżyć, które ukształtują ich przeznaczenie! Wybór kierunku studiów rozpoczyna edukację, która sowicie opłaci się po studiach, w postaci lepszej pozycji początkowej w pracy i szybszych awansów.
Oczywiście, nie wszystko obraca się wokół studiowania... Twoi Simowie chcą też się zabawić! Imprezy w akademiku i ogniska świetnie rozładowują stres, a różnym psotom nie ma końca. Dołączenie do uznanej grupy społecznej otwiera całkiem nowe możliwości rozwoju.

Obojętnie, czy wysyłają smartfonem posty na forach społecznościowych, prowadzą protest w akademiku, czy dokonują nowych odkryć naukowych – ambitni Simowie znajdą mnóstwo zajęć w Studenckim Życiu!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: 128 MB GForce
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP /Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.