Proszę czekać...

The Sims 3: Starter Pack

The Sims 3: Starter Pack

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

The Sims 3 + Starter Pack w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.The Sims 3 + Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz – i o wiele więcej – aby pogrywać z życiem. Twórz unikalnych Simów za pomocą modyfikowalnych ciał, twarzy, fryzur i osobowości. Buduj i dekoruj ich domy korzystając z wielkiego wyboru mebli i wzorów. Możesz też importować własne projekty.

 • The Sims 3: Twórz idealny świat, dysponując pełnymi możliwościami modyfikacji. Dostosowuj osobowości Simów i pomagaj wypełniać ich przeznaczenia. Połącz się z Internetem i dziel się swoimi dziełami oraz filmami ze stale rosnącą społecznością.
 • Dodatek Po zmroku: Twoi Simowie mogą cieszyć się życiem nocnym, wybierając się do lokali tanecznych, spelunek i eleganckich klubów. Daj im nowe, dopasowane kariery, takie jak miksolog, reżyser filmowy lub lokalna osobistość. Simowie mogą też dołączyć do grupy wampirów!
 • Pakiet akcesoriów Nowoczesny apartament: Przemień domy swoich Simów w eleganckie, zaawansowane technicznie lofty z nowoczesnymi sofami, superpłaskimi telewizorami, systemami gier wideo oraz eklektycznymi dziełami sztuki. Ulepsz ich garderobę dzięki szytym na miarę garniturom, sukniom i wykwintnym strojom wierzchnim.
 • Ekskluzywna zawartość dodatkowa: Obojętnie, czy Twoi Simowie korzystają ze swojego uroku, by dostać się na przód kolejki, czy chcą tańczyć do bladego świtu, niech się ubierają w ekspresyjną kolekcję Nocna Randka!

​Pakiet The Sims 3 + Starter Pack zawiera:

 • Podstawową wersję gry The Sims 3,
 • Dodatek Po Zmroku,
 • Dodatek Nowoczesny Apartament,
 • Dodatek Nocna Randka.


Nocna Randka oraz Nowoczesny Apartament to dodatkowa zawartość aktywowana przez stronę internetową Sims 3. Aby wykorzystać kod:

 1. Zaloguj się na stronie the Sims 3 (www.thesims3.com) używając swojego emaila i hasła z konta Origin.
 2. W menu "Moja Strona" ("My Page") na górze strony najedź na ostatnią opcję "Moje Konto" ("My Account"). W kolejnym menu wybierz opcję "Użyj Kodu" ("Redeem a Code").
 3. Na kolejnej stronie wybierz opcję "Użyj Kodu" ("Redeem a Code").
 4. Wpisz swój kod i kliknij "Aktywacja Karty" ("Redeem").
 5. Kliknij w link do "Historii Zakupów", który ukaże się po aktywacji kodu. Możesz się tam dostać również poprzez menu "Store" na górze strony, następnie "Moje konto w Store" ("My Store Account") i "Historia Zakupów" ("Purchase History").
 6. Klknij na link "Pobierz" ("Download") pod ikoną pobierania. Otworzy to Twój Launcher do gry Sim 3 i rozpocznie się pobieranie odpowiedniej zawartości.
 7. Po zakończeniu pobierania, kliknij na opcję "Instaluj" ("Install"), znajdującą się poniżej.
 8. To wszystko. Od teraz będziesz posiadał dodatkową odzież i zawartość w swojej grze Sim 3.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium IV - 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 6 / ATI Radeon 9500 - 128 MB VRAM
Pamięć RAM: 1.5 GB RAM
System: Windows XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.