Proszę czekać...

The Sims 3: Rajska Wyspa

The Sims 3: Rajska Wyspa

Dystrybutor: EA Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Rajska Wyspa w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na stronie www.thesims3.com. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3: Rajska Wyspa to kolejny dodatek do jednej z najpopularniejszych gier w historii. Za produkcję odpowiedzialne jest studio EA Games.


Simowie także potrzebują wakacji!
Czasami Twoi Simowie potrzebują zmiany scenerii. Wycieczka nad ocean to właśnie to, czego im trzeba! Możesz pływać różnymi modyfikowalnymi łodziami. Możesz też dla odświeżenia od razu zanurkować w głębiny.
Planując dłuższy pobyt, Twoi Simowie mogą zbudować dom na plaży. Ci Simowie, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, docenią swobodę, jaką daje im mobilny pływający dom. Dzięki niemu mogą podróżować nie wychodząc z domu.
Napływający turyści zapewnią zarobek każdemu przedsiębiorczemu Simowi. Budowa doskonałego kurortu może być bardzo lukratywna i zapewnić zwrot kosztów wyprawy, obojętnie czy skupisz się na rodzinach, czy singlach. Twoi Simowie mogą zdecydować, jak chcą korzystać ze swojego Wyspiarskiego Raju – bawiąc się w słońcu, czy zarabiając pieniądze.

 • Egzotyczne gatunki: Miasto Isla Paradiso jest domem mitycznych pół-ludzi, pół-ryb – syren. Sim może stać się syreną dzięki odpowiedniej diecie. Może Cię też odwiedzić przerażający kraken, postrach siedmiu mórz!
 • Ukryte wyspy: Znudziły Ci się dostępne wyspy? Dzięki odrobinie szczęścia wytrwały Sim może odkryć pod wodą fragmenty mapy prowadzącej do nowych ziem, które można eksplorować.
 • Kariera ratownika: Jeśli Twój Sim marzy o tym, by zostać bohaterem, kariera ratownika to coś właśnie dla niego. Ratuj tonących Simów i okrywaj się chwałą!

 

Aby aktywować dodatek:

 1. Zaloguj się na stronie the Sims 3 (www.thesims3.com) używając swojego emaila i hasła z konta Origin.
 2. W menu "Moja Strona" ("My Page") na górze strony najedź na ostatnią opcję "Moje Konto" ("My Account"). W kolejnym menu wybierz opcję "Użyj Kodu" ("Redeem a Code").
 3. Na kolejnej stronie wybierz opcję "Użyj Kodu" ("Redeem a Code").
 4. Wpisz swój kod i kliknij "Aktywacja Karty" ("Redeem").
 5. Kliknij w link do "Historii Zakupów", który ukaże się po aktywacji kodu. Możesz się tam dostać również poprzez menu "Store" na górze strony, następnie "Moje konto w Store" ("My Store Account") i "Historia Zakupów" ("Purchase History").
 6. Klknij na link "Pobierz" ("Download") pod ikoną pobierania. Otworzy to Twój Launcher do gry Sim 3 i rozpocznie się pobieranie odpowiedniej zawartości.
 7. Po zakończeniu pobierania, kliknij na opcję "Instaluj" ("Install"), znajdującą się poniżej.
 8. To wszystko. Od teraz będziesz posiadał dodatkową odzież i zawartość w swojej grze Sims 3.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: 128 MB GForce
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.