Proszę czekać...

The Sims 3: Po Zmroku

The Sims 3: Po Zmroku

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.00 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Po zmroku​ w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3 to kontynuacja część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Maxis.

Wrzuć na luz i zabaw się.
Daj swoim Simom karnet wstępu do wszystkich knajp i klubów. Życie towarzyskie Twoich Simów zdecydowanie się ożywi - czy to za sprawą spotkanych osobistości, czy zwykłego wieczornego wypadu z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, że niektóre miejsca są bardziej ekskluzywne od innych. Zadbaj więc o to, aby Twoje Simy miały odpowiednie koneksje, żeby bramkarze wpuszczali je do najlepszych lokali. Wszędzie czekają nowe możliwości - mogą zostać uwielbianymi osobistościami, nieokiełznanymi imprezowiczami, sławnymi muzykami i seksownymi wampirami. Co Twoje Simy będą robić po zmroku?
 

  • Odwiedzaj najlepsze lokale w mieście - od zwykłych spelunek, przez dyskoteki po ekskluzywne kluby z bramkarzami strzegącymi wejścia.
  • Zdobywaj sławę i pieniądze jako członek zespołu muzycznego, miksolog, reżyser lub znana osobistość.
  • W pewnych regionach miasta Twoje Simy mogą odkryć mroczny sekret i zostać wampirem.
  • Uzyskaj wstęp do ekskluzywnych lokali i ciesz się przywilejami przynależnymi sławnym osobom - luksusowym apartamentem, jaccuzi i drogimi samochodami.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 1.5 GB
Hdd: 6.1 GB
System: Windows XP SP2/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.