Proszę czekać...

The Sims 3

The Sims 3

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 9.99 zł

lub 41.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.The Sims 3 to kontynuacja część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Maxis.

Stwórz wymarzone życie!
Chcesz prowadzić swobodniejsze, kreatywniejsze życie? W The Sims 3 możesz dać upust fantazji, projektując swój idealny świat. Zacznij od swojego Sima, dostosowując każdy kształt, kolor i cechę osobowości, aż otrzymasz dokładnie taką osobę, jaką chcesz. Zaprojektuj swój wymarzony dom i niech Cię nie ogranicza siatka konstrukcyjna – możesz dowolnie umieszczać, obracać i ustawiać na sobie meble.
Po „ciężkiej pracy” możesz pobawić się w mentora. Prowadź swojego Sima przez życie, rozwijając karierę, szukając miłości i wypełniając marzenia oraz pragnienia. Spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi jest równie ważne, jak doskonalenie umiejętności malowania lub zdobywanie wiedzy.
Wejdź na wyższy poziom i nagrywaj filmy o przygodach swoich Simów, po czym dziel się nimi ze stale rosnącą, aktywną społecznością. Masz do odkrycia wielki katalog dodatków i zabawnych obiektów. Możliwości, jakie na Ciebie czekają, są nieograniczone. Wszystko zaczyna się tutaj – Twoja przygoda czeka!
 

  • Personalizuj swojego Sima: Mieszaj i dopasowuj korzystając z wielkiego wyboru cech twarzy i typów sylwetek, aby otrzymać pożądany wygląd. Obdarz swojego Sima cechami osobowości i pomóż realizować jego pragnienia.
  • Przeprowadź własną, zdecydowaną zmianę wystroju: Dekoruj dom swojego Sima, jak tylko chcesz – schludnie lub bałaganiarsko. Stosuj nierówne kąty, twórz wysokie stosy obiektów i kładź na ściany i podłogi swoje ulubione, własnoręcznie przygotowane wzory.
  • Daleko od domu: Po raz pierwszy możesz wyjść z domu i zwiedzać żywe otoczenie, które zapewnia wiele rozrywek. Stań się częścią wielkiej społeczności sieciowej!    
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz lub lepszy
Karta graficzna: GeForce 6800 lub lepsza
Pamięć RAM: 1.5 GB
Hdd: 6.1 GB
System: Windows XP SP2/Vista SP1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.