Proszę czekać...

The Sims 3: Nie z tego świata

The Sims 3: Nie z tego świata

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Nie z tego świata​ w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3: Nie z tego świata to odpowiedź studia EA Games na prośby fanów serii The Sims, którzy domagali się wprowadzenia do gry elementów ze słynnych horrów, zwłaszcza z sagi Zmierzch. Gracze mogą wcielić się w wampira i inne postaci o nadprzyrodzonych mocach.

Poznaj grę nie z tego świata. Odwiedź tajemnicze miasto Moonlight Falls, gdzie dziwne rzeczy dzieją się w świetle księżyca. Twórz nadprzyrodzone istoty: groźne wilkołaki i rechoczące wiedźmy, lub psotne wróżki i intrygujące wampiry. Potem skradaj się w mroku nocy, używaj różdżki do rzucania zaklęć, lub szponów... do czego tylko chcesz. Możesz przygotowywać dziesiątki eliksirów, które zmieniają Simów w zombi lub złoto. Dziel się czarodziejskimi wywarami ze znajomymi, którzy mają The Sims 3!  Straszne niespodzianki czekają na Ciebie w The Sims 3 Nie z tego świata!
 

  • Rozwiń umiejętności paranormalne oraz prowadzić karierę jako mistyczni przepowiadacze przyszłości.
  • Wystrój swój dom w gotyckim stylu: Dodaj sekretny loch z wejściem przez odsuwany regał oraz wypełnij dom nowymi, budzącymi grozę meblami.
  • Zombifikacja: Przyrządź specjalny eliksir, który tworzy Twoje własne powłóczące nogami, głodne mózgów potwory. Gryź innych Simów, aby szerzyć miłość i siać zamęt. Nie lękaj się, zawsze możesz sporządzić eliksir, który przywróci dawny stan Twojego Sima.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: GeForce 5900
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.