Proszę czekać...

The Sims 3: Cztery Pory Roku

The Sims 3: Cztery Pory Roku

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 3 Cztery Pory Roku w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Sims 3 aktywowanej na koncie ORIGIN.The Sims 3 to kontynuacja część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Maxis.

Rozrywka przez cały rok.
Pozwól Simom popływać w oceanie w upalne lato, poławiać jabłka wśród jesiennych liści, sprawdzić umiejętności snowboardingu lub powitać wiosenne mżawki kolorowym parasolem i spacerem w deszczu. Każda pora roku wprowadza całkiem nowe zajęcia, takie jak gra w piłkę nożną oraz wielkie festiwale sezonowe i święta. Twoi Simowie mogą pracować w całuśnej budce na festiwalu wiosny albo odkrywać niespodzianki z Dnia Grozy w nawiedzonym domu. Ubieraj się odpowiednio do pogody, zgodnie z sezonową modą wybierając peleryny, kombinezony na śnieg, a nawet parasole. Mając nowe potrawy, ozdoby i efekty pogodowe Twoi Simowie mogą cieszyć się bogactwem i pięknem pór roku oraz pogrywać z życiem jak nigdy!

 

  • Ubieraj się odpowiednio do pogody: Wystrój swojego Sima w nowe stroje odpowiadające porze roku: kombinezony na śnieg, stroje do pływania, peleryny i parasole lub nowe kostiumy na Dzień Grozy!
  • Zachwycaj swoich Simów nowymi zajęciami w każdej porze roku: Obojętnie czy buduje intymne igloo, wycina straszny lampion z dyni, daje nura z trampoliny, czy szykuje nowe fajerwerki, Twój Sim zawsze znajdzie coś nowego do zrobienia w ciągu roku.
  • Dołącz do zabawy z festiwalami sezonowymi: Simowie mogą wziąć udział w walce na śnieżki podczas dorocznego festiwalu zimy, pomalować sobie twarze na festiwalu lata, pogibać się w wiosennym tańcu lub poławiać jabłka na festiwalu jesieni.
  • Przeżyj radość i wyzwania zmiennej pogody: Nowe efekty pogodowe oraz reakcje Simów oddają potęgę i piękno natury! Simowie mogą się opalać, zostać trafieni piorunem lub przeziębić się.
  • Wprowadź zewnętrze do domu: Twój Sim może teraz poznać przepis na placek z dyni lub ozdobić dom nowymi meblami i dekoracjami. Każda pora roku wprowadza mnóstwo nowych obiektów. Skorzystaj z kapsuły opalającej latem lub wywołaj świąteczny nastrój wieszając na domu światełka i ozdoby.
  • Powitaj tajemniczych gości: Nowe układy pogodowe to nie wszystko, co pojawia się na niebie! Zaprzyjaźnij się z kosmicznym przybyszem lub użyj jego UFO, by porwać sąsiada, najechać parcelę publiczną albo podróżować do gwiazd.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: 128 MB GForce
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 9.6 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.