Proszę czekać...

The Settlers 7 Droga do Królestwa

The Settlers 7 Droga do Królestwa

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.00 zł
Twoja cena: 33.99 zł

lub 142.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Settlers 7 Droga do Królestwa w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.The Settlers 7: Droga do Królestwa to strategia czasu rzeczywistego, kładąca wysoki nacisk na ekonomiczny aspekt gry. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Blue Byte Software.

The Settlers 7 tworzy nową jakość pośród gier oferujących budowanie królestwa istniejącego we wczesnym okresie Renesansu. Czeka nas zaludnianie ziem leżących pośród bogatych, dzikich i pięknych krain środkowej Europy - świata wspaniałych lasów, rozległych łąk, wartko płynących rzek i stromych gór.
Solidne podstawy w postaci szeroko uznanej serii gier The Settlers, pozwolą ci z łatwością zaangażować się w ekscytującą kampanię, w walkę na mapach do    rozgrywania potyczek oraz stanąć do wyzwań w grach wieloosobowych.
Innowacyjny system przyznawania punktów zwycięstwa daje ci ogromne możliwości rozbudowywania twojego rozkwitającego królestwa. Wiele opcji, mapy zdolne zobrazować twoje wszelkie zachcianki, zawartość tworzona przez społeczność graczy oraz solidne wsparcie internetowe gwarantują szeroki wachlarz doświadczeń, które sprawią, że zechcesz grać więcej i więcej.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 8600
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 8 GB HDD
System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.