Proszę czekać...

The Secret World

The Secret World

Dystrybutor: Funcom
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 27.99 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie firmy FunCom. Klucz zawiera grę The Secret World i 30 dni gry Premium.Równolegle do naszego współczesnego świata istnieje ukryty The Secret World . To świat, w którym każdy mit, legenda, czy teoria spiskowa okazuje się prawdą. Cały świat ma się wkrótce przekonać, że strachy, które nękają nasze koszmary są prawdziwe. Zjednoczeni w walce z ciemnością stoją trzy tajne bractwa: Zakon Smoka, Templariusze i Iluminaci.

- Świat spisków, mitów i legend - Wszystko jest prawdą w tym nowoczesnym świecie. Gra MMO osadzona we współczesnym świecie a jednocześnie sięgająca do legend i mitów, które odkryją sami gracze wraz z rozwojem swoich postaci. Eksploruj prawdziwe lokacje z całego świata od Londynu po Nową Anglię, od Nowym Jorku po Egipt i od Seulu po Transylwanię.
- Brak klas i poziomów postaci - ądź kim chcesz być i graj jak chcesz. Setki umiejętności i mocy dostępnych by rozwijać swoją postać bez tradycyjnych poziomów doświadczenia i ograniczeń klasowych.
- Dołącz do tajnego stowarzyszenia i walcz w tajnej wojnie z tysiącami innych graczy. Jako członek Iluminatów, Zakonu Smoka czy Templariuszy – podejmij wspólną walkę przeciwko narastającym siłom ciemności lub w walce z innymi graczami w masywnych strefach wojny PvP o światową dominację.
- Epicka fabuła i misje jakich nie widziałeś w żadnej inne grze MMO Rozwikłaj tajemnice i teorie spiskowe poprzez najbardziej wciągającą opowieść i przełomową mechanikę misji w świecie gier MMO

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.