Proszę czekać...

The Saboteur

The Saboteur

Dystrybutor: EA
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Saboteur w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Pandemic Studios zaprasza sabotowania w doskonałej przygodowej grze akcji rozgrywanej w otwartym świecie — The Saboteur.

Witaj w okupowanym przez nazistów Paryżu, niezwykłym świecie, w którym jesteś sabotażystą. Grasz jako Sean Devlin, wychowany przez ulicę irlandzki mechanik samochodów wyścigowych, szukający osobistej zemsty na oficerze nazistów, który odebrał mu wszystko. Czas na odpłatę — z pomocą francuskiego ruchu oporu, brytyjskiego wywiadu, arsenału broni oraz ulicznego sprytu i brawury musisz wywrzeć zemstę na tych, których celem było zrujnowanie Twego życia. Napędzany pragnieniem rewanżu i uzbrojony w taktykę sabotażu, podpalaj sterowce, wykolejaj pociągi, wysadzaj mosty, niszcz czołgi i równaj z ziemią budynki wroga w imię zemsty w pierwszym otwartym świecie gry akcji rozgrywanej w okupowanej przez nazistów Europie.

Cechy

  • Pierwszy w historii otwarty świat Paryża – wespnij się na Wieżę Eiffela, strzelaj z karabinu snajperskiego z katedry Notre Dame i tocz walki na Polach Elizejskich, sabotując działania swych wrogów. Walcz, wspinaj się i przekradaj przez ciemne alejki, dachy, kabarety i podejrzane uliczki Miasta Świateł — niezwykłego świata gry The Saboteur.
  • Sztuka sabotażu – sabotażysta musi widzieć wszystko, samemu pozostając niezauważonym. Zdobywaj informacje niezbędne w misji w podziemnych klubach i kabaretach, eliminuj przeciwników atakami z ukrycia, przebierając się, wywołując chaos i stosując materiały wybuchowe. Opanuj do mistrzostwa rozmaite bronie, samochody i umiejętności niezbędne do sabotowania działań wroga.
  • Wola walki – żywa akcja i ekscytująca fabuła silnie wciągają dzięki nowatorskiemu stylowi grafiki, postaci i nowej technologii Will to Fight (Wola walki). Przekonaj się, jak miasto i akcja zmieniają się wokół Ciebie i reagują na uwalnianie spod ucisku nazistów i przywracanie nadziei ludziom, a wielkości Paryżowi.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Dual Core 2.4GHz
Karta graficzna: Nvidia Geforce 7800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 7 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.