Proszę czekać...

The Long Journey Home

The Long Journey Home

Dystrybutor: Daedalic Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 77.99 zł

lub 327.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Long Journey Home w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.The Long Journey Home to niezapomniana, pełna tajemnic podróż po proceduralnie generowanej, bezkresnej i tętniącej życiem galaktyce. Położenie gracza to wynik eksperymentu, który miał być krótkim testem. Jednak pierwszy lot ludzkości do galaktyki Alpha Centauri okazał się porażką. Wraz z załogą trafisz na niezbadaną, drugą stronę wszechświata, gdzie na odkrycie czekają miliony planet.

 

Na swej drodze spotkasz wymyślne gatunki obcych i od Ciebie zależy czy wybierzesz walkę, podstęp lub dyplomację. Wszystko to w celu przeżycia w odległej galaktyce i powrotu do domu znajdującego się setki mil świetlnych stąd.

 

  • The Long Journey Home to połączenie gry survivalowej, strategii i produkcji typu roguelike, osadzone w klimatach klasycznych filmów science-ficion.
  • Do zadań gracza należy m.in. dbanie o czteroosobową załogę (rekrutowaną z grupy dziesięciu różniących się umiejętnościami specjalistów), gdyż jej członkowie mogą zachorować, a nawet umrzeć.
  • Nasze decyzje o sojuszach lub konfliktach mają wpływ na zakończenie. Autorzy pozwalają nam pisać własną historię, oferując wiele fabularnych zadań.
  • Na poszczególnych planetach możemy np. plądrować grobowce obcych cywilizacji i badać znalezione tam artefakty, co niekoniecznie musi spodobać się danej rasie lub po prostu polować na niezbędne do przeżycia surowce.
  • Deweloper dołożył wszelkich starań, by jak najlepiej oddać realia i trudy kosmicznych podróży. Galaktyki generowane są z użyciem obrazów z teleskopu Hubble’a, a część dźwięków pochodzi z nagranej w kosmosie bazy NASA. Ponadto musimy uważać na grawitację poszczególnych planet, choć ich przyciąganie możemy wykorzystać na swoją korzyść, czarne dziury czy też planety emitujące ekstremalne, zdolne zniszczyć statek ciepło.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.