Proszę czekać...

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Dystrybutor: Bethesda
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 58.99 zł

lub 247.76 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition to odświeżona wersja gry The Elder Scrolls V: Skyrim wydana w pakiecie z rozszerzeniami: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn. Wersja na komputery osobiste wspiera fanowskie modyfikacje stworzone przez innych fanów The Elder Scrolls.

 

The Elder Scrolls: Skyrim to komputerowa gra fabularna (cPRG) z kultowej serii The Elder Scrolls, w której przenosimy się do krainy Tamriel podzielonej na pięć ogromnych części, eksplorując zróżnicowane miasta i tereny pozamiejskie. Bierzemy udział w niesamowitych przygodach, ciesząc się rozbudowanym i intuicyjnym systemem walki oraz licznymi możliwościami w zakresie rozwoju i dostosowywania postaci.

 

The Elder Scrolls: Skyrim w wersji Special Edition może pochwalić się ulepszoną oprawą wizualną z teksturami w wysokiej rozdzielczości i licznymi efektami wizualnymi (wolumetryczne oświetlenie czy dynamiczna głębia pola), które sprawiają, że pod względem graficznym znacząco różni się od pierwotnego wydania.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
Karta graficzna: NVIDIA GTX 470 1GB / AMD HD 7870 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 12 GB
System: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.