Proszę czekać...

The Elder Scrolls V: Skyrim - DLC Pack

The Elder Scrolls V: Skyrim - DLC Pack

Dystrybutor: Bethesda
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Elder Scrolls V: Skyrim - DLC Pack w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Wymagana jest podstawowa edycja gry The Elder Scrolls V: Skyrim.Pakiet zawiera dodatki Dawnguard, Dragonborn oraz Hearthfire.

Dawnguard to pierwszy DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim i zapewnia od 10 do 20 godzin dodatkowej zabawy wprowadzając szereg nowych elementów. Fabuła Dawnguard skupia się na powrocie lorda wampirów, Harkona, który używając Zwojów Starszych stara się zniszczyć Słońce i sprowadzić na świat wieczną ciemność. Na jego drodze staje zakon łowców wampirów - Dawnguard. Dovahkiin, główny bohater gry, musi na jakiś czas przerwać zabijanie smoków, by wziąć udział w konflikcie po jednej ze stron.

Dragonborn to trzeci dodatek do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Jest on znacznie obszerniejszy niż jego poprzednik Heartfire. Studio Bethesda Softworks oddaje nam zupełnie nową historię wzbogaconą o nieznane dotąd lokacje oraz nowych przeciwników. Podróżuj od wybrzeży Morrowind aż do wyspy Solstheim. Poznawaj nowe miasta, lochy i zadania, przemierzając różne lokacje nowego kraju, jak tylko staniesz się potężniejszy, łamiąc wolę swych przeciwników okrzykami zdolnymi nawet zatrzymać smoki. Twój los i los Solstheim zależy od tego, czy zmierzysz się ze swoim największym przeciwnikiem - pierwszym Dragonbornem.

Hearthfire jest drugim po Dawnguard dodatkiem DLC do znakomitej serii cRPG produkowanej przez Bethesda Softworks. Roszerzenie nie wprowadza nowych zadań i wątków, ale skupia się wyłącznie na budowie domu i dbaniu o obowiązki rodzinne. Proces budowy domu jest dość skomplikowany i wieloetapowy. Najpierw trzeba kupić ziemię w wybranej części Skyrim. Następnie projektujemy wygląd budynku. Zbudowanie wymarzonego domu wymaga zgromadzenia sporej ilości materiałów i przerobienia ich na poszczególne elementy, takie jak gwoździe, zamki, zawiasy, etc. Możemy także zatrudnić zarządcę, który zajmie się wszystkimi etapami budowy. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.