Proszę czekać...

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Upgrade

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Upgrade

Dystrybutor: Bethesda
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 143.99 zł

lub 604.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Upgrade w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie. Wymaga podstawowej edycji The Elder Scrolls Online.Uwaga! Dodaje do konta tylko dodatek Blackwood.

Stwórz jak najlepszą postać RPG, graj solo lub przeżywaj przygody ze znajomymi i zdecyduj o swoich losach we wciąż rozrastającym się świecie. Nie ma tu ograniczeń poziomu, a więc możesz iść, dokąd chcesz i kiedy chcesz w prawdziwie otwartym świecie. W The Elder Scrolls Online decyzja należy do ciebie.

Dzięki nowemu samouczkowi zaczynasz przygodę, gdzie chcesz: wyłoń się z Coldharbour w podstawowej wersji gry, walcz ze smokami w rozdziale Elsweyr albo przygotuj się do starcia z Księciem Zniszczenia, Mehrunesem Dagonem, w najnowszym rozdziale Blackwood. Cała zawartość jest dostępna dla nowych graczy, a ty możesz zmieniać przygody, kiedy tylko chcesz.

W Blackwood, w ramach przygody Wrota Oblivionu, umowa zawarta z Księciem Zniszczenia zostanie wykonana. Odkryj cesarskie miasta i mgliste bagna, ujawnij spisek Mehrunesa Dagona i nigdy nie podróżuj samotnie dzięki systemowi towarzyszy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.