Proszę czekać...

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Collector's Edition Upgrade

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Collector's Edition Upgrade

Dystrybutor: Bethesda
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 229.00 zł
Twoja cena: 189.99 zł

lub 797.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

The Elder Scrolls Online: Blackwood - Collector's Edition Upgrade w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie. Wymaga podstawowej edycji The Elder Scrolls Online.Uwaga! Dodaje do konta tylko dodatek Blackwood oraz DLC z Edycji Kolekcjonerskiej:

- Wierzchowiec Battlefield Nightmare Senche
- Chowaniec Jewel-Feathered Sep Adder
- Memento Temperamental Grimoire
- Styl stroju Deadlands Gladiator
- Gest Offer Weapon

Stwórz jak najlepszą postać RPG, graj solo lub przeżywaj przygody ze znajomymi i zdecyduj o swoich losach we wciąż rozrastającym się świecie. Nie ma tu ograniczeń poziomu, a więc możesz iść, dokąd chcesz i kiedy chcesz w prawdziwie otwartym świecie. W The Elder Scrolls Online decyzja należy do ciebie.

Dzięki nowemu samouczkowi zaczynasz przygodę, gdzie chcesz: wyłoń się z Coldharbour w podstawowej wersji gry, walcz ze smokami w rozdziale Elsweyr albo przygotuj się do starcia z Księciem Zniszczenia, Mehrunesem Dagonem, w najnowszym rozdziale Blackwood. Cała zawartość jest dostępna dla nowych graczy, a ty możesz zmieniać przygody, kiedy tylko chcesz.

W Blackwood, w ramach przygody Wrota Oblivionu, umowa zawarta z Księciem Zniszczenia zostanie wykonana. Odkryj cesarskie miasta i mgliste bagna, ujawnij spisek Mehrunesa Dagona i nigdy nie podróżuj samotnie dzięki systemowi towarzyszy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.