Proszę czekać...

The Crew + The Crew: Wild Run

The Crew + The Crew: Wild Run

Dystrybutor: Ivory Tower
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

The Crew + The Crew: Wild Run w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Zawiera grę The Crew oraz dodatek Wild Run.

 

Chicago, Nowy Jork, Miami i Las Vegas to tylko przykłady miast ze Stanów Zjednoczonych, w których przyjdzie nam się ścigać super szybkimi samochodami dostępnymi w The Crew. Gra oferuje wielki, otwarty świat z drogami, których łączna długość przekracza dziesięć tysięcy kilometrów.

 

The Crew stawia przede wszystkim na kooperację i rywalizację. Podczas zwiedzania kolejnych lokacji spotkamy innych graczy, z którymi możemy współpracować bądź też stawić im czoła w dostępnych wyścigach i wyzwaniach. Producent zadbał o to, by liczba osób przebywających w jednej sesji na danym serwerze była nielimitowana. Poza trybem wieloosobowy, gra ma do zaoferowania także możliwość zabawy w pojedynkę.

 

Każdy z super szybkich samochodów dostępnych w The Crew prowadzi się zupełnie inaczej, a zachowanie pojazdu na drodze uzależnione jest od nawierzchni. W grze nie mogło zabraknąć opcji modyfikowania aut poprzez wymianę rozmaitych części, takich jak chociażby zderzaki czy felgi, oraz umieszczanie naklejek na karoserii. The Crew to również wysokiej jakości oprawa graficzna, pełen detali świat oraz bogate w szczegóły samochody.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz Core 2 Duo E6600 / Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Karta graficzna: 1 GB VRAM - Radeon HD 5570
Pamięć RAM: 2 GB RAM
System: Windows 7 64 bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.