Proszę czekać...

The Crew

The Crew

Dystrybutor: Ivory Tower
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.00 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Crew w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.The Crew to najnowsza motoryzacyjna  propozycja francuskiego studia Ivory Tower.


Gra obok rewelacyjnej oprawy audio-wizualnej może pochwalić się nie spotykanym dla tego gatunku w pełni otwartym światem. Zasiądź za sterami maszyny i rozgrywaj misje w trybie dla pojedynczego i wielu graczy. Przemierzaj całe USA bez żadnych „loading screens”.
Główną atrakcją w The Crew są realizowane w arcadowym stylu wyścigi. Przemierz otwarty świat, pędząc m.in. ulicami Nowego Jorku oraz Los Angeles, ale to nie wszystko, albowiem deweloper, na potrzeby gry, przygotował praktycznie całe terytorium Stanów Zjednoczonych, a zwiedzać możemy każdy zakątek, widoczny zza kierownicy.
W grze mamy do dyspozycji szeroki wachlarz tras, od wyścigów na profesjonalnych torach po zmagania na ulicach miast. Twórcy gry zadbali o szeroki wachlarz aut, wśród których pojawia się wiele licencjonowanych modeli wiodących marek na rynku motoryzacyjnym.
Ważnym elementem jest również modyfikowanie pojazdów. Opcji tuningu jest wiele, bo przerabiać możemy każdą część pojazdu, dzięki czemu łatwo stworzyć swój unikalny, wymarzony samochód.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.5GHz Core 2 Quad Q9300 / Athlon II X4 620
Karta graficzna: GeForce GTX 260 / Radeon HD 4870
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows 7 64Bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.