Proszę czekać...

The Banner Saga 2

The Banner Saga 2

Dystrybutor: Stoic
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Banner Saga 2 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.The Banner Saga 2 to turowe RPG zainspirowane mitologią nordycką. Grę opracowało studio Stoic Games, czyli ten sam zespół, który wyprodukował wydaną w 2014 roku część pierwszą. 

Ponownie zostajemy przeniesiemy się do fantastycznej krainy zainspirowanej mitologią ludów skandynawskich, gdzie obejmujemy dowództwo nad karawaną ludzi i gigantów próbujących przetrwać koniec świata. Fabuła stanowi bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniej części, choć całość zaprojektowano tak, aby opowieść była również zrozumiała dla osób, które nie miały styczności z pierwowzorem. 

Główne cechy: 

  • Sercem rozgrywki jest toczenie turowych bitew na pokrytych siatką kwadratów mapach. System walki jest oparty na prostych zasadach, ale jednocześnie kryje w sobie sporo głębi.
  • Opanowanie podstawowych reguł zajmuje raptem chwilę, ale im dłużej gramy tym więc powiązań i zależności odkrywamy.
  • Poza toczeniem bitew gracz musi także regularnie podejmować ciężkie decyzje, które mają duży wpływ na dalszy rozwój opowieści.
  • Jak na grę RPG przystało, autorzy nie zapomnieli również o systemie rozwoju bohaterów, w ramach którego wydajemy zgromadzone w trakcie potyczek punkty doświadczenia na zakup nowych umiejętności oraz ulepszanie statystyk.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 4 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.