Proszę czekać...

The Ascent

The Ascent

Dystrybutor: Neon Giant
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 124.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Ascent w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Witaj w arkologii Grupy Ascent, sięgającej samego nieba metropolii pod korporacyjnym zarządem, która gości przybyszy z całej galaktyki. Wcielisz się w rolę zadłużonego pracownika – niewolnika firmy władającej wszystkim i wszystkimi w twoim dystrykcie. Pewnego dnia rozpoczyna się ciąg katastrofalnych wydarzeń: Grupa Ascent, najpotężniejsza megakorporacja na planecie, bankrutuje w tajemniczych okolicznościach, a przetrwanie twojego dystryktu stoi pod znakiem zapytania. Nie ma innego wyboru. Musisz uzbroić się po zęby i odkryć przyczynę chaosu.

- GRAJ W POJEDYNKĘ LUB W TRYBIE KOOPERACJI - Przejdź całą grę w trybie dla jednego gracza lub współpracuj z maksymalnie trzema przyjaciółmi w trybie kooperacji lokalnej lub online.
- WYBUCHOWA STRZELANKA - Strzelaj, gdzie dusza zapragnie, zmieniaj bronie, sięgaj po śmiercionośne gadżety i wykorzystuj elementy otoczenia na swoją korzyść – niszcz je albo się za nimi kryj.
- ELEMENTY RPG - Wszczepy cybernetyczne pozwolą Ci dostosować postać do stylu gry. Zdobywaj poziomy, wydawaj punkty umiejętności i korzystaj z ulepszeń, aby pokonywać wrogów na coraz to nowe sposoby.
- ŻYWY ŚWIAT CYBERPUNK - Zawiązuj sojusze, staw czoła wrogom i zbieraj łupy, odkrywając pełen detali świat The Ascent, który rozciąga się od dna slumsów aż po ociekające luksusem sfery wyższe.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.