Proszę czekać...

Tera Online PL 30 days Time Card Prepaid

Tera Online PL 30 days Time Card Prepaid

Dystrybutor: Bluehole
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Tera Online PL 30 days Time Card Prepaid w ofercie na Keye.pl.TERA to gra MMORPG z naciskiem na akcję, osadzona w fantastycznym świecie, zapierającą dech w piersiach grafiką i unikatowym systemem walki opierającym się na umiejętnościach postaci oraz zręczności graczy.

 

TERA to gra autorstwa Bluehole Studios, w skład którego wchodzą twórcy Lineage II. Federacja Valkyon to organizacja, która w wielkim otwartym świecie gry TERA, zapewnia bezpieczeństwo jego mieszańcom. Nasze zadanie polega na jej ochronie przez rozmaitymi zagrożeniami, napływającymi nie tylko z zewnątrz – nie brakuje także domowych wojen politycznych, w których musimy brać udział. 

 

TERA oddaje do dyspozycji graczy rozbudowany edytor postaci. Przed przystąpieniem do rozgrywki musimy wykreować swojego bohatera, wybierając między innymi jedną z sześciu ras, takich jak: człowiek, elfy, Castanics, Aman, Popori oraz Baraka, a także kilka klas: Łucznik, Barbarzyńca, Lancer, Mistyk, Kapłan, Slayer, Czarodziej i Wojownik. 

 

Tym, co odróżnia grę TERA od innych przedstawicieli gatunku MMOcRPG, jest dość specyficzny przebieg rozgrywki. Liczba obrażeń zadanych przeciwnikowi zależy od położenia gracza względem oponenta.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 3.20 GHz - AMD Athlon64 3200+ / INTEL Pentium4
Karta graficzna: ATI Radeon X1600XT / NVIDIA GeForce 7600GT
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 50 GB
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.