Proszę czekać...

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Dystrybutor: Tribute Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.

 

Uwaga! To produkt przedpremierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.

 Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge oferuje niesamowitą rozgrywkę opartą na ponadczasowej klasycznej mechanice opracowanej przez ekspertów gatunku „beat ’em up” z Dotemu (Streets of Rage 4) oraz Tribute Games. Przebijaj się przez niesamowite „pixel artowe” lokacje i pozbywaj się dziesiątek okropnych stworów z pomocą ulubionego Żółwia Ninja.

Bohaterowie dysponują różnymi umiejętnościami i manewrami, dzięki czemu każda rozgrywka jest unikalna! Wybierz wojownika, stosuj radykalne kombosy i bierz udział w dynamicznych walkach pełnych niesamowitych emocji i szokujących sztuczek ninja. Zachowaj czujność i w pojedynkę staw czoła Shredderowi oraz jego wiernemu Klanowi Stopy albo zbierz grupę znajomych i spróbujcie swych sił w czwórkę!

Bebop i Rocksteady atakują Kanał 6, aby wykraść pewne super-nowoczesne urządzenia mające pomóc w realizacji nowego nikczemnego planu Kranga i Shreddera. W Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nasi żółwi bohaterowie toczą boje w wielu niezapomnianych miejscach znanych ze świata TMNT. Od Manhattanu i Coney Island po dachy wieżowców i ciemne kanały pomóż nieustraszonej czwórce złoić skórę żołnierzom z Klanu Stopy, Triceratonom i Kamiennym Wojownikom oraz odesłać ich z powrotem do Wymiaru X!

Podziwiaj niesamowitą, wielobarwną grafikę z gatunku „pixel art” oraz klasyczny klimat TMNT, który z miejsca przypomni ci wspaniałe lata 80-te. Każda postać i broń, każdy pojazd, przedmiot oraz element tła są inspirowane serialem z 1987 roku, dzięki czemu poczujesz się zupełnie jak w telewizji. Przygotuj się na mieszankę mocnego humoru i wciągających przygód!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.