Proszę czekać...

Tales of Arise

Tales of Arise

Dystrybutor: Bandai Namco
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tales of Arise w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Odkryj świat, który wydaje się być żywy - Ruszaj do krainy Dahna, gdzie niepowtarzalne, naturalne otoczenie zmienia się w zależności od pory dnia. Wspinaj się na skały, pływaj w rzekach, usiądź przy ognisku, gotuj jedzenie, ruszaj do kolejnego miasta, pokonaj mistrza obcej planety i wyzwól lud!

Stylowa akcja i walki - Poprzez nowy system, „Boost Strike”, możesz teraz łączyć kombinacje potężnych ataków, wspólnych z członkami twojej drużyny. Połącz Artes, Boost Attacks i serie Boost Strikes, aby pokonać wrogów!

Poznaj historię podzielonych ludów Renan i Dahnan - Główni bohaterowie, którzy zdecydują o losach tych dwóch krain, to Alphen i Shionne. Pokonają oni liczne przeszkody i zbliżą do siebie oraz do swej niepowtarzalnej grupy przyjaciół. Świetne animacje od ufotable zostają wstawione w kluczowych chwilach fabuły, dodając kolorytu do wyprawy naszych postaci.

Świat przyrody narysowany „atmosferycznym shaderem” - Wprowadzamy nowy shader graficzny inspirowany anime i obrazami akwarelowymi. Postacie o atrakcyjnych wizerunkach umieszczone zostają na tłach o pięknej i delikatnej grafice.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.