Proszę czekać...

Syndicate

Syndicate

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.00 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Syndicate w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Syndicate to odświeżona wersja kultowej klasycznej gry akcji z roku 1993 — niepowtarzalnej strzelanki, której akcja toczy się w nieodległej przyszłości, w której interesy to wojna. Za produkcję pierwszej wersji gry odpowiada odpowiedzialne studio Bullfrog Productions, remake został przygotowany przez Starbreeze AB studio.


2069 — rozwinięty świat, którym nie rządzą już politycy, jest podzielony na regiony kontrolowane przez megakorporacje znane jako syndykaty. Syndykaty zrewolucjonizowały sposób, w jaki konsumenci korzystają z cyfrowego świata. Ludzie nie muszą już używać żadnych urządzeń, by uzyskać dostęp do światowych danych i sterować technologią. Mogą to zrobić w mgnieniu oka dzięki implantowi neuronowemu.
Cywile tłoczyli się do „zachipowania”, aby móc korzystać ze wszystkiego, co oferuje im wybrany syndykat: mieszkań, opieki zdrowotnej, banków,ubezpieczeń, edukacji, rozrywki i pracy. Jeden kompletny pakiet. Jeden kompletny styl życia. W zamian syndykaty uzyskały bezprecedensowy wgląd w życie ludzi i kontrolę nad nimi i ich działaniami. Wystarczyło drobne niedopatrzenie rządów, by z powodu konfliktu interesów wybuchła wojna. Nic nie zdoła powstrzymać syndykatów w dążeniu do pełnego zdominowania rynku. Walkę na linii frontowej tej wojny prowadzą Agenci, udoskonaleni bioinżynieryjnie przez syndykaty i wspomagani chipami egzekutorzy. Mogą mieć za nic wszelkie prawa okablowanego świata, włącznie z wrogami, bronią i otoczeniem, co czyni ich najskuteczniejszą śmiercionośną bronią technologiczną na świecie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core2 Duo 2,4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800GT
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10.5 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.