Proszę czekać...

Surviving Mars - Edycja First Colony

Surviving Mars - Edycja First Colony

Dystrybutor: Haemimont Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Surviving Mars - Edycja First Colony w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja First Colony zawiera podstawową edycją gry Surviving Mars oraz dodatki:

- Season Pass - dwa pełne rozszerzenia i dwa pakiety zawartości wydane po premierze gry

- zestaw budynków Metropolis

- dodatkowa stacja radiowa Quantum Sonic

- dodatkowe skórki dla budynków mieszkalnych

- cyfrowy artbook, tapety, avatar i ikona na forum Paradox

 

Skolonizuj Marsa i odkryj jego tajemnice przy minimalnej liczbie ofiar. Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Wybierz agencję kosmiczną, aby zyskać dostęp do zasobów i wsparcia finansowego przed określeniem lokalizacji swojej kolonii. Buduj kopuły i stwórz infrastrukturę, badaj nowe możliwości i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej zaawansowane sposoby kształtowania i poszerzania swojej osady. Uprawiaj żywność, wydobywaj minerały lub po prostu odpocznij przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie kolonistów przy życiu – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.


- Tajemnice eksploracji Marsa: Surviving Mars czerpie z klasycznych dzieł sci-fi Asimova i Clarke’a, oferując wiele tajemnic do odkrycia. Podczas każdej rozgrywki gracze mają szansę poznać jedną z wielu interesujących tajemnic Marsa. Ich odkrycie może przynieść kolonii wielką fortunę lub straszliwą szkodę.
- Losowe drzewo badań: Wykorzystuj statyczne i losowe badania dostępne poprzez eksplorację, co zapewnia różnorodność podczas każdej podróży przez świat gry. Dokonaj naukowego przełomu, odkrywając niezbadaną powierzchnię Marsa.
- Unikalna retro-futurystyczna estetyka: Eleganckie, nowoczesne spojrzenie na świetlany futuryzm lat sześćdziesiątych. Czas eksploracji i przygody.
- Rozległe wsparcie dla modów: Twórz fantastyczne budynki, parki, a nawet tajemnice i dziel się nimi dzięki bogatym i wygodnym narzędziom do modowania. Udostępnij innym swoje najlepsze dzieła, wspierając rozwój społeczności.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dual-core
Karta graficzna: HD 4600 / Geforce 620 / Radeon 6450 / GB
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 6 GB
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.