Proszę czekać...

Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack DLC

Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack DLC

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Synthetic Dawn Story Pack DLC wymaga do działania podstawowej edycji gry Stellaris.

 

Stellaris: Synthetic Dawn dostarcza zupełnie nową możliwość dla graczy chcących stworzyć swoje imperia wśród gwiazd, by rozpocząć grę jako Imperium Maszyn – społeczność składająca się w całości z robotów.

 

Unikatowe cechy gry i łańcuchy zdarzeń pozwolą maszynom rozrastać się jako robotyczna świadomość, i tworzyć zarządzaną przez Sztuczną Inteligencję sieć, która będzie dążyć do galaktycznej dominacji.

 

Główne cechy gry:
- Ty, Robot: Zagraj w Stellaris jako przystosowana cywilizacja robotów, uzupełniona o serię robocich portretów dla robotów naukowych, robotów-robotników i wielu innych.
- SI? Si!: Podążaj za nowymi łańcuchami zdarzeń i opcjami historii, by poprowadzić twoją robotyczną rasę do chwały jako międzygalaktyczne imperium Sztucznej Inteligencji; dąż do mechanicznej perfekcji wśród gwiazd.
- Bunt Maszyn: Uciemiężeni syntkowie mogą zbuntować się przeciwko swoim panom i tworzyć nowe imperia – możesz nawet odkryć upadłą cywilizację syntetyczną głęboko w kosmosie.
- Cyfrowe ulepszenia: Nowe portrety rasy syntetycznej, i rozbudowane pakiety głosów dla VIR.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.