Proszę czekać...

Stellaris: Nemesis

Stellaris: Nemesis

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 71.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Stellaris: Federations w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Nemesis wymaga do działania podstawowej edycji gry Stellaris.

Nemesis to rozszerzenie gry Stellaris, w którym gracze mogą zadecydować o losie niestabilnej i naznaczonej podziałami galaktyki. Rozszerzenie Nemesis – które wzbogaca rozgrywkę o metody wywiadowcze i oferuje wiodącą do władzy karierę opiekuna galaktycznego zmagającego się z zagrożeniem w końcowej fazie gry (możesz też obrać ścieżkę Zmory i STAĆ SIĘ tym zagrożeniem) – oddaje do rąk graczy najpotężniejsze narzędzia w historii Stellaris.

Wcześniej czy później czeka cię wybór pomiędzy chaosem a kontrolą nad osuwającą się w otchłań chaosu galaktyką. Czy zdołasz zdobyć władzę totalną, uciekając się do dyplomacji lub podstępów? A może wolisz obserwować, jak gwiazdy gasną jedna po drugiej?

- Zostań uosobieniem zagrożenia: bądź ogniem, który trawi galaktykę i może położyć kres jej istnieniu. W miarę rozwoju twojego złowrogiego imperium uzyskasz dostęp do niszczycielskich premii, które umożliwią ci przełamanie galaktycznego impasu na twoich warunkach. Jeśli reszta wszechświata nie zdoła cię powstrzymać na czas, zdobędziesz potęgę, którą pochłoniesz cały kosmos!

- Opiekun galaktyczny: przekonaj galaktyczną społeczność, aby mianowała cię opiekunem dysponującym wyjątkowymi narzędziami do walki z zagrożeniem. Wykorzystaj te nadzwyczajne możliwości, aby przywrócić ład i porządek wszechświatowi, który chyli się ku upadkowi. Gdy kryzys zostanie zażegnany, możesz zrzec się uzyskanych praw... Albo je zachować i wznieść na ich fundamentach nowe galaktyczne imperium.

- Szpiegostwo: wiedza to potęga, dlatego posłuż się nowymi narzędziami, aby lepiej poznać przeciwników (lub sojuszników). Wysyłaj emisariuszy z tajnymi misjami lub prowadź działania kontrwywiadowcze na terytorium wroga. Kłamstwa i podstęp skutecznie zamaskują twoje ślady, umożliwiając rozpracowanie najpilniej strzeżonych tajemnic konkurentów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.