Proszę czekać...

Stellaris: Leviathans Story Pack DLC

Stellaris: Leviathans Story Pack DLC

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Stellaris: Leviathans Story Pack DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Leviathans Story Pack DLC wymaga do działania podstawowej edycji gry Stellaris.

 

Stellaris: Leviathans to pierwsze fabularne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego Stellaris, stworzonej przez studio Paradox Interactive. Kosmos jest piękny, mroczny i pełen sekretów, strzeżonych przez groźne istoty, które nie mają zamiaru poddać się bez walki. Dzięki dodatkowi Leviathans gracze przeżyją nowe, niezwykłe przygody, stawią czoła licznym niebezpieczeństwom, stoczą zażarte walki i zdobędą cenne nagrody.

 

Dodatek wprowadza następujące elementy:

- Guardians - nowe, potężne istoty, których pochodzenie i motywy pozostają tajemnicą. Można z nimi walczyć lub przeprowadzić badania naukowe, dzięki którym gracze odblokują dostęp do nowych technologii i zdobędą ogromne skarby.

- Enklawy - niezależne placówki zamieszkane przez artystów i handlarzy, którzy chętnie wymienią się surowcami, sprzedadzą informacje o galaktyce lub stworzą wiekopomne dzieło dla imperium gracza. - War In Heaven - dwa Upadłe Imperia decydują się odkopać wojenny topór, a gracz może stanąć po jednej ze stron konfliktu lub wykorzystać sytuację dla własnych celów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.