Proszę czekać...

Steep

Steep

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 37.99 zł

lub 159.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Steep w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Steep to gra stworzona z myślą o miłośnikach zimowych sportów ekstremalnych, takich jak jazda na nartach, szybowanie w kombinezonach wingsuit, jazda na desce snowboardowej i paralotniarstwo. Za produkcję odpowiada Ubisoft Annecy.

 

Rozległe, pokryte śniegiem górskie stoki Alp i mroźne rejony Alaski zapraszają zarówno tych, którzy lubią odkrywać przepiękne miejsca i szukać sekretnych lokacji, jak i osoby uwielbiające wszelkiego rodzaju wyzwania i szalone, kaskaderskie sztuczki. Opanowanie różnych trików pozwala zdobywać punkty i medale oraz brać udział w rozmaitych konkurencjach. Dzięki funkcji automatycznego nagrywania gracze mogą odtworzyć swe wyczyny, zrobić zrzuty ekranu lub rzucić wyzwanie znajomym, by spróbowali swych sił na tej samej trasie.

 

Steep pozwala na zabawę w pojedynkę, ale w świecie gry można bawić się wspólnie również z innymi graczami. Możemy zaznaczyć, czy życzymy sobie kolizji z innymi osobami znajdującymi się na górskim stoku, czy nie chcemy, by ktokolwiek przeszkodził nam w wykonywaniu popisowych numerów. Wydarzenia można obserwować z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, a kamerę da się przełączyć na wybrany widok w dowolnym momencie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.