Proszę czekać...

Starcraft 2 Heart of the Swarm

Starcraft 2 Heart of the Swarm

Dystrybutor: Blizzard
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 84.99 zł

lub 356.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

StarCraft 2 Heart of the Swarm w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na koncie Battle.net .Starcraft II: Heart of the Swarm to drugi epizod kontynuacji jednego z najlepszych RTS-ów w historii. Za produkcję odpowiada firma Blizzard Entertainment.

Wcielasz się w postać Sary Kerrigan, byłej Królowej Ostrzy, która siała postrach w całej galaktyce.
Dziś jest więźniem w pilnie strzeżonej celi laboratorium badawczego. Zanim nadciągną zbrodnicze siły Terrańskiego Dominium, musisz zaplanować ucieczkę w czarne rubieże przestrzeni kosmicznej... i odzyskać swoją pozycję w sercu Roju.

  • Nowa Broń
    Użyj nowych, siejących spustoszenie jednostek na nieustannie zmieniającym się polu bitwy. Zmień nadciągających wrogów w popiół Helionem Bojowym, zdobądź przewagę w powietrzu potężnym Orkanem, albo wypuść na przeciwnika chmarę Szarańczy przy pomocy Nosiciela Roju.
  • Rozpętaj prawdziwe piekło
    Poprowadź Sarę Kerrigan drogą straszliwej, skrupulatnie zaplanowanej zemsty. Rozwiń swój szczep w siejącą śmierć i zniszczenie machinę wojenną, odblokuj uśpione moce psioniczne i przelewaj swoje wojska z planety na planetę na pokładzie gigantycznego Lewiatana Zergów.
  • Dołącz do bitwy, która ogarnie cały świat
    Poznaj nowe oblicze globalnej społeczności Starcraft II na Battle.net. Dołącz ze znajomymi do gier drużynowych, poznaj prawie nieskończoną liczbę modów w trybie Salonu Gier Starcraft II i przewódź swoim wojskom w meczach rankingowych i nierankingowych na każdym poziomie rozgrywki.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 6600
Pamięć RAM: 1.5 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.