Proszę czekać...

StarCraft 2 Battlechest (3 gry)

StarCraft 2 Battlechest (3 gry)

Dystrybutor: Blizzard Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 189.99 zł

lub 797.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

StarCraft 2 Battlechest w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net. Zawiera Wings of Liberty, Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void.StarCraft II - Battlechest zawiera gry Starcraft II: Wings of Liberty oraz Starcraft II: Heart of the Swarm i Legacy of the Void, które sprzedały się w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy. Wyśmienite strategie czasu rzeczywistego autorstwa studia Blizzard Entertainment od teraz są dostępne w jednym pakiecie!

 

StarCraft II przenosi graczy w przestrzeń kosmiczną, gdzie trwa międzyplanetarna wojna, a tylko od poczynań gracza zależy, jak potoczą się losy galaktyki. Wings of Liberty oferuje kampanie, w której pokierujemy rasą Terran i wcielimy się w Jima Raynora i Sarę Kerrigan. Z kolei w Heart of the Swarm mamy okazję poznać losy Zergów, którymi dowodzi Kerrigan.

 

Poza wieloma rozbudowanymi i emocjonującymi misjami dla jednego gracza, w grach z pakietu StarCraft II - Battle Chestznajdziesz także rozbudowany tryb wieloosobowy dostępny za pośrednictwem sieci Battle.net. Na chętny czekają gry drużynowe, mecze rankingowe i nierankingowe oraz liczne opcje modyfikacji w Salonie Gier. Zarówno w Wings of Liberty, jak i w Heart of the Swarm będziesz mógł pokierować śmiercionośnymi jednostkami i obserwować szczegółowo wykonane lokacje. StarCraft II bazuje na nowoczesnej technologii, zdolnej do generowania wysokiej jakości grafiki z zachowaniem stylu charakterystycznego dla tej kultowej serii.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.