Proszę czekać...

Star Wars The Old Republic Prepaid 60 dni

Star Wars The Old Republic Prepaid 60 dni

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 119.00 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Star Wars: TOR Prepaid 60 dni przedłuży ważność Twojego konta w grze o 2 miesiące! To najtańsza i najbezpieczniejsza forma doładowywania konta.Star Wars: The Old Republic pozwoli Ci wkroczyć w czasy poprzedzające o tysiące lat narodziny Lorda Vadera. W czasach, gdy galaktyka była pogrążona w wojnie pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sithów.

Klucz zawiera:

  • 60 dni darmowej gry,
  • 525 cartel coins,
  • subskrypcje wczesnego dostępu do Galactic Starfighter.


Główna rolę w tej wojnie odgrywają rycerze Jedi, Sithowie, Łowcy Nagród i Przemytnicy. Każda z tych grup ma swoje jasne lub mroczne interesy, sam zdecydujesz do kogo dołączyć!

SW: TOR daje Ci możliwość brania udziału w niezwykłych pojedynkach typowych dla Gwieznych Wojen, oraz obserwowania i wpływania na otaczający Cię świat i tworzącą się na nowo historię. Pamiętaj, że nie jesteś sam. Podczas gry spotkasz wielu sprzymierzeńców oraz wrogów. Cała galaktyka jest do Waszej dyspozycji!

Cechy gry:

  • Skompletuj wlasną drużynę, która wspomoże Cię w walce. Razem weźmiecie udział w wielu epickich walkach. Dzięki wspólpracy zdołacie przełamać niejedną grupę przeciwników!
  • Tworzysz swoją własną historię w legendarnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Masz wybór pomiędzy 8 dostępnymi postaciami. Każda posiada swoją własną, interaktywną fabułę przedstawioną za pomocą rozbudowanych, kinowych dialogów.
  • Odwieczna walka jasnej i ciemnej strony mocy. Dokonując wyborów w grze, opowiadasz się po jednej ze stron.
  • Pilotuj swój własny statek kosmiczny, to dopiero wyzwanie! Gdy zdołasz zapracować na swój statek, możesz przekształcić go w główną bazę operacyjną podczas eksplorowania galaktyki. Uważaj jednak, bo w przestrzeni kosmicznej również czają się wrogowie.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+
Karta graficzna: 256 MB, Shader Model 3.0
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 22 GB
System: Windows 7 / Vista / XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.