Proszę czekać...

Star Wars the Old Republic 2400 Cartel Points

Star Wars the Old Republic 2400 Cartel Points

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 48.99 zł

lub 205.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Star Wars the Old Republic 2400 Cartel Points w ofercie na keye.pl. Kod doda 2400 punktów cartel do twojego konta SWOTR.Star Wars: The Old Republic pozwoli Ci wkroczyć w czasy poprzedzające o tysiące lat narodziny Lorda Vadera. W czasach, gdy galaktyka była pogrążona w wojnie pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sithów.

Klucz zawiera:

  • 2400 cartel coins,
  • subskrypcje wczesnego dostępu do Galactic Starfighter.


Główna rolę w tej wojnie odgrywają rycerze Jedi, Sithowie, Łowcy Nagród i Przemytnicy. Każda z tych grup ma swoje jasne lub mroczne interesy, sam zdecydujesz do kogo dołączyć!

SW: TOR daje Ci możliwość brania udziału w niezwykłych pojedynkach typowych dla Gwieznych Wojen, oraz obserwowania i wpływania na otaczający Cię świat i tworzącą się na nowo historię. Pamiętaj, że nie jesteś sam. Podczas gry spotkasz wielu sprzymierzeńców oraz wrogów. Cała galaktyka jest do Waszej dyspozycji!

Cechy gry:

  • Skompletuj wlasną drużynę, która wspomoże Cię w walce. Razem weźmiecie udział w wielu epickich walkach. Dzięki wspólpracy zdołacie przełamać niejedną grupę przeciwników!
  • Tworzysz swoją własną historię w legendarnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Masz wybór pomiędzy 8 dostępnymi postaciami. Każda posiada swoją własną, interaktywną fabułę przedstawioną za pomocą rozbudowanych, kinowych dialogów.
  • Odwieczna walka jasnej i ciemnej strony mocy. Dokonując wyborów w grze, opowiadasz się po jednej ze stron.
  • Pilotuj swój własny statek kosmiczny, to dopiero wyzwanie! Gdy zdołasz zapracować na swój statek, możesz przekształcić go w główną bazę operacyjną podczas eksplorowania galaktyki. Uważaj jednak, bo w przestrzeni kosmicznej również czają się wrogowie.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 22 GB
System: Windows 7 / Vista / XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.