Proszę czekać...

Star Wars Battlefront II PL

Star Wars Battlefront II PL

Dystrybutor: DICE
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Star Wars Battlefront II PL w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Podróż twojego bohatera przez uniwersum Star Wars właśnie się rozpoczęła - Prequele, klasyczna trylogia oraz nowa era krzyżują się w ramach poszerzonej zabawy wieloosobowej i starć w kosmosie na galaktyczną skalę. Graj jako słynni bohaterowie, posługujący się na polu bitwy indywidualnymi zdolnościami, bądź dołącz do walki w porywającej opowieści dla jednego gracza.

 

Nieopowiedziana historia żołnierza - Wytycz własną ścieżkę jako Iden Versio, dowódczyni oddziału Inferno – jednostki sił specjalnych Imperium, równie zabójczej na ziemi, co w kosmosie. Poznaj rozgrywającą się na przestrzeni 30 lat historię zemsty, zdrady i odkupienia, w trakcie której napotkasz najsławniejsze postaci z uniwersum Star Wars.

 

Spektakularne pole bitwy - Dołącz do 40 graczy w ogromnych bitwach wieloosobowych, rozgrywających się w autentycznych lokacjach z każdej z filmowych er sagi. Daj się porwać rozgrywce online z rozwiniętym podziałem na klasy, usiądź za sterami zróżnicowanych pojazdów latających oraz naziemnych i wciel się w słynne postaci o unikalnych zdolnościach, mogących odwrócić losy bitwy.

 

Starcia w kosmosie na galaktyczną skalę - Weź udział w spektakularnych scenariuszach bitew w kosmosie. Klucz pomiędzy asteroidami, przelatuj przez imperialne stocznie i eliminuj ogromne okręty flagowe. Pilotuj tak słynne statki, jak Sokół Millennium czy X-wing Luke'a Skywalkera, i uczestnicz w pojedynkach powietrznych dla maksymalnie 24 graczy

.

Kultowi bohaterowie i złoczyńcy - Zagraj najgroźniejszymi złoczyńcami lub największymi bohaterami ze wszystkich trzech filmowych er sagi Star Wars: Kylo Renem, Rey, Darth Maulem, Yodą, jak i wieloma innymi. Wyjątkowe, dające się ulepszyć zdolności sprawiają, że każda z klasycznych postaci wyróżnia się na polu bitwy swoimi indywidualnymi mocami i charakterem.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 6600K / AMD FX-6350
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 60 GB
System: Windows 7 64-bitowy z dodatkiem SP1 / Windows 8,1 / Windows 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.