Proszę czekać...

Spintires - Complete Edition

Spintires - Complete Edition

Dystrybutor: Oovee Game Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Spintires - Complete Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Complete Edition zawiera grę Spintires oraz dodatki:

- Czarnobyl

- Aftermath

- Canyons

W Spintires weźmiesz na siebie odpowiedzialność za kierowanie dużymi pojazdami terenowymi i przemierzysz różnorodne obszary, nawigując jedynie za pomocą mapy i kompasu Eksploruj poziomy i odblokowuj części mapy, odkrywając jednocześnie nowe pojazdy, stacje benzynowe, warsztaty oraz tartaki. Teren deformujący się w czasie rzeczywistym będzie sprawdzianem sił nawet dla doświadczonego kierowcy terenowego.

W najnowszym dodatku o tytule Czarnobyl odkryjesz mapę inspirowaną terenami wokół niesławnej ukraińskiej elektrowni z licznymi wiernymi modelami budynków, charakterystycznymi miejscami i przydrożnymi wrakami Wyposażony w licznik Geigera musisz uważać na promieniowanie, by nie uszkodzić swojej terenówki.

- Prowadź zupełnie nowe pojazdy ciężarowe, B 157 i B 505 z dodatkami i własnymi dźwiękami
- Użyj licznika Geigera, dzięki któremu unikniesz napromieniowanych obszarów pamiętaj, że zbyt długa ekspozycja na promieniowanie uszkodzi twój pojazd
- Odwiedź poligon inspirowany Czarnobylem z ośrodkiem testowania pojazdów
- Weź udział w zadaniach zawartych w podstawowej wersji gry oraz dwóch pozostałych dodatkach Aftermath i Canyons

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.