Proszę czekać...

Spellforce 3

Spellforce 3

Dystrybutor: Grimlore Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 189.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Spellforce 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo, by wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, by poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

 

- Połączenie RPG i strategii: Niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący klasyczne gatunki strategii i RPG.
- Elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).
- Elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności WSZYSTKICH postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.
- Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.
- Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.
- Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.
- Różnorodny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicamii skarbami.
- Obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.
- Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 15 GB
System: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.