Proszę czekać...

South Park: The Fractured but Whole

South Park: The Fractured but Whole

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

South Park: The Fractured but Whole w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.South Park: The Fractured But Whole to kolejna odsłona po wydanym w 2014 roku South Park: Kijek Prawdy gra cRPG, która osadzona jest w uniwersum kultowej amerykańskiej kreskówki dla dorosłych, która w Polsce wyświetlana jest pod nazwą Miasteczko South Park.

 

Mroczne zło pojawiło się w spokojnym miasteczku South Park. Będziesz w stanie je pokonać? Zaprowadź porządek w South Parku przy pomocy superbohaterów, którzy są prowadzeni przez nocnego mściciela. Nikczemny Profesor Chaos wdrożył w życie złowrogi plan likwidacji „Szopa i przyjaciół” - Ty i Twoi bohaterowie musicie współpracować, aby zwalczyć chaos i terror, który ogarnął miasteczko.

 

Założenia rozgrywki w South Park: The Fractured But Whole nie odbiegają od rozwiązań z poprzedniej gry. Podobnie jak tam, akcja pokazana jest w widoku z boku. Podczas gry możemy swobodnie przemieszczać się po mieście, wykonując w tym czasie zadania fabularne, rozmawiając z postaciami i zdobywając różne przedmioty. Istotny element rozgrywki to walka, w której postaci atakują w systemie turowym. Elementy broni i supermocy możemy rozwijać w trakcie rozgrywki. Gra charakteryzuje się nowym, dynamicznym stylem walki. Możesz w niej manipulować czasem i przestrzenią, zauważysz także ulepszone funkcje łupienia i wytwarzania, które pomogą Ci w ulepszaniu swoich mocy oraz przyspieszą Twój postęp w grze. Istotną zmianą jest także możliwość wybrania płci postaci.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 2400 / AMD FX 4320
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560Ti / GTX 650 / GTX 750 / GTX 950 / GTX 1050 / AMD Radeon HD 7850 / R9 270 / R9 370 / RX 460
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.