Proszę czekać...

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Dystrybutor: CI Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 88.99 zł

lub 373.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to największe wyzwanie w dotychczasowej historii uznanej przez krytyków serii, wprowadzające strzelanie na ekstremalny dystans przekraczający 1000 metrów. Przeżyj emocjonującą kampanię dla jednego gracza rozgrywającą się na współczesnym Bliskim Wschodzie i weź udział w napiętej, taktycznej walce w samym sercu terytorium wroga.

Weteranów serii czeka nowe wyzwanie: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 wymaga opanowania nowych umiejętności, skupienia i precyzji, gdyż po raz pierwszy w historii serii wiele celów znajdzie się w odległości ponad 1000 metrów od gracza.

Gra SGW Contracts 2, kolejne dzieło autorów poprzedniej części cyklu, jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę realizmu snajperskiego fachu. Musisz opanować bogaty arsenał oparty na realistycznym wyposażeniu wojskowym, odkrywać rozległe terytoria, które nigdy dotąd nie były jeszcze tak szczegółowe i mierzyć się najbardziej realistycznymi przeciwnikami w całej serii.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.