Proszę czekać...

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Dystrybutor: Rebellion
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Sniper Elite 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Sniper Elite 4 to trzecioosobowa gra akcji, w której liczy się przede wszystkim skupienie użytkownika i opracowanie właściwej taktyki. Mechanika skradania w połączeniu z symulacyjnym modelem strzelania z karabinu snajperskiego oferują niezwykle angażujące doświadczenie.

 

W grze możemy wcielić się w Karla Fairburne''a, strzelca wyborowego, który pomaga członkom włoskiego ruchu oporu w walce z faszyzmem. Dzięki temu można wziąć udział w wydarzeniach zmieniających bieg historii – w momencie, gdy misja wykonywana przez gracza zakończy się powodzeniem, Europa nie odniesie zwycięstwa, nie będzie lądowania Aliantów w Normandii ani Operacji Overlord!

 

Na potrzeby Sniper Elite 4 autorzy przygotowali najbardziej zróżnicowane lokacje w historii serii. Tym razem przenosimy się do 1943 roku, a poszczególne wydarzenia rozgrywają się we Włoszech. Odwiedzamy skąpane w słońcu miasta śródziemnomorskie, mroczne lasy, kolosalne nazistowskie budynki czy też górskie klasztory.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.