Proszę czekać...

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Dystrybutor: United Front Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Sleeping Dogs: Definitive Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.To ostateczne wydanie wielokrotnie nagradzanej przygodowej gry akcji z otwartym światem. Przetworzone, przebudowane i zremasterowane dla nowej generacji. Obejmuje wszystkie 24 dostępne wcześniej pakiety DLC, w tym rozszerzający fabułę epizod "Year of the Snake" i horror "Nightmare in North Point". Mamy tu też liczne nowe ulepszenia techniczne i wizualne, dzięki czemu Hongkong nigdy nie sprawiał wrażenia tak żywego. 

Hongkong to oświetlone neonami miasto, które nigdy nie zasypia. Jego egzotyczne lokacje i zatłoczone ulice stanowią schronienie dla owianych złą sławą triad - jednych z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Graj jako Wei Shen, wszechstronnie uzależniony policyjny tajniak, któremu polecono rozbicie triad od środka. Musisz dowieść swojej wartości, brutalnie wspinając się po szczeblach przestępczej kariery i biorąc udział w zbrodniach, cały czas zachowując swą tożsamość w tajemnicy. 

Niszcz przeciwników w bezwzględnych starciach wręcz dzięki niezrównanemu systemowi wschodnich sztuk walki. Zdominuj zatłoczone ulice Hongkongu w emocjonujących nielegalnych wyścigach. Szalej podczas dynamicznych strzelanin. Hongkong to w Sleeping Dogs twój plac zabaw. Gdy działasz pod przykryciem, zasady nie istnieją.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz Dual Core
Karta graficzna: 512 MB VRAM / ATI Radeon 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows Vista 64bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.