Proszę czekać...

Skyrim Legendary Edition EU

Skyrim Legendary Edition EU

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition w ofercie na keye.pl Klucze  należy aktywować na platformie STEAM. Produkt zawiera podstawową wersję gry oraz trzy DLC.The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część serii cRPG stworzona przez studio Bethesda Softworks. Wracamy ponownie na kontynent Tamriel.

Zagraj w kompletną grę Elder Scrolls V: Skyrim z dodatkami Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn - oraz z dodatkową zawartością, w tym legendarny poziom trudności dla zaawansowanych graczy i legendarne umiejętności - pozwalające ulepszać swoje zdolności bez końca.
Przeżyj inne życie w innym świecie. Wciel się w taką postać, jaką sobie wyobrazisz i rób to, na co masz ochotę; legendarna wolność wyboru, fabuła i przygoda świata Elder Scrolls są zauważalne jak nigdy dotąd!
 

 • Dawnguard
  Wampirzy lord Harkon powrócił do władzy. Używając Elder Scrolls, stara się dokonać rzeczy nie do pomyślenia - usunąć słońce! Czy dołączysz do starożytnego zakonu Dawnguard i zatrzymasz go? Czy sam staniesz się wampirzym lordem? W Dawnguard, ten wybór należy do Ciebie!
   
 • Hearthfire
  Kup ziemię i zbuduj własny dom - począwszy od prostej jednoizbowej chatki aż po całą siedzibę ze zbrojownią, laboratorium alchemicznym i innymi. Używaj zupełnie nowych narzędzi do budowania przedmiotów i mebli. Stwórz prawdziwy dom, adoptując dzieci!
   
 • Dragonborn
  Podróżuj od wybrzeży Morrowind aż do wyspy Solstheim. Przemierzaj spopielone śmieci i lodowe doliny tego nowego kraju, jak tylko staniesz się potężniejszy, łamiąc wolę swych przeciwników okrzykami zdolnymi nawet zatrzymać smoki. Twój los i los Solstheim zależy od tego, czy zmierzysz się ze swoim największym przeciwnikiem - pierwszym Dragonbornem.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core i5 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 260
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 6 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.